sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

01
HAKKIMIZDA

İçinde bulunduğumuz çağda dünyamız sürekli değişmekte, daha hızlı hareket etmekte ve piyasalar daha rekabetçi bir hâl almaktadır. Varlık Geliştirme şirketleri de yatırımcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çağın gereklerine uygun doğrultuda hareket etmeli, bilgi birikimleri ve iş yönetim becerilerini sürekli olarak geliştirmelidir. Varlık Geliştirme şirketleri, yatırımcıya özel varlık geliştirme stratejileri oluşturup, bu stratejik planlamayı iyi bir proje yönetimiyle konsolide ederek, nihayetinde yatırımcının maksimum kâr elde etmesini sağlayıp yatırımı taçlandırması gerekmektedir.

02

Burakkuter Uluslararası Varlık Geliştirme, sektörde elde ettiği tecrübe ve kaliteye olan bağlılığıyla, yatırımcılarının ihtiyaçları doğrultusunda gösterdiği problem çözme becerileriyle proje yatırımlarına odaklanıyor. Hem ulusal hem de uluslararası alanda dünyanın her köşesinde, her türlü varlık yatırımı karar verme sürecinden (satın alma,inşaat,satış ve işletme) hedeflenen kar marjının yatırımcıya dönüş sürecine kadar size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı sektör bilgisi sayesinde çağdaş, inovatif pazarlama metotları kullanarak müşterilerini varlık yatırımlarına yön verip, yatırım menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyor.